14.01. 2018 roku –  II niedziela zwykła

14.01. 2018 roku –  II niedziela zwykła

 1. Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy – pamiętajmy o nich w modlitwie.
 2. W środę przypada Dzień Judaizmu.
 3. Od czwartku 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan – będziemy się modlić „abyśmy byli jedno”.
 4. W przyszłą niedzielę jako III miesiąca spotkanie Żywej Róży o godzinie 16:00 połączone z opłatkiem; z racji III niedzieli miesiąca o godzinie 17,15 nabożeństwo różańcowe.
 5. Taca gospodarcza na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.
 6. W przyszłą niedzielę 21 stycznia po mszy świętej o godzinie 11:30 odbędzie się krótki koncert kolęd w wykonaniu chóru z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Tryb. Serdecznie zapraszamy.
 7. W przyszłą niedzielę o godzinie 19:00 kolejna msza święta trydencka.
 8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę bezim. 100 zł. na ogrzewanie kościoła i 100 zł. na nowy konfesjonał.
 9. Kontynuujemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Ofiary składane przy okazji kolędy będą przeznaczone na spłatę pożyczki zaciągniętej przez Parafię w kasie Kurii Biskupiej oraz jeżeli wystarczy to na pokrycie kosztów nowego drugiego konfesjonału zamykanego. Rozkład kolędy w gablocie i na stronie internetowej Parafii.
 10. Prasa katolicka; kolejny numer „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Idziemy” – prasę nabywamy w zakrystii.
 11. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusz małżeństwa składamy najlepsze życzenia i polecamy ich opiece Matki Bożej oraz wstawiennictwu ich Patronów.