21.01. 2018 roku – III niedziela zwykła

21.01. 2018 roku –  III  niedziela zwykła           

  1. Dzisiaj III niedziela miesiąca spotkanie Żywej Róży o godzinie 16:00 połączone z opłatkiem; z racji III niedzieli miesiąca o godzinie 17,15 nabożeństwo różańcowe.
  2. Taca gospodarcza na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.
  3. Od czwartku 18 stycznia trwamy w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan –modlimy się „abyśmy byli jedno”.
  4. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 11:30 odbędzie się krótki koncert kolęd w wykonaniu chóru z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Tryb. Serdecznie zapraszamy.
  5. Dzisiaj o godzinie 19:00 kolejna msza święta trydencka.
  6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w środę Św. Franciszka Salezego, w czwartek święto Nawrócenia Św. Pawła a w piątek Św. Tymoteusza i Tytusa.
  7. Kontynuujemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Ofiary składane przy okazji kolędy będą przeznaczone na spłatę pożyczki zaciągniętej przez Parafię w kasie Kurii Biskupiej oraz jeżeli wystarczy to na pokrycie kosztów nowego drugiego konfesjonału zamykanego. Rozkład kolędy w gablocie i na stronie internetowej Parafii.
  8. Prasa katolicka; kolejny numer „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Idziemy” – prasę nabywamy w zakrystii.
  9. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusz małżeństwa składamy najlepsze życzenia i polecamy ich opiece Matki Bożej oraz wstawiennictwu ich Patronów.