10.06.2018 roku – X NIEDZIELA ZWYKŁA

10.06.2018 roku – X NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj ofiary składane na tacę w naszej archidiecezji przeznaczone są na fundusz budowy kościołów. Jest to Archidiecezjalne Święto Eucharystii, na które jedzie delegacja z Parafii.
  2. Trwamy w miesiącu czerwcu poświęconym Sercu Pana Jezusa nabożeństwa są przed mszą świętą wieczorną o godzinie 17:40.
  3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Barnabę, w środę św. Antoniego z Padwy- zapraszamy Bractwo Św. Antoniego na mszę świętą na godzinę 7:00, na mszach św. poświęcenie lilii, w czwartek wspominamy bł. Michała Kozala.
  4. W środę 13 dzień miesiąca – nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem czerwcowym, po mszy świętej wieczornej procesja fatimska – maryjna. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej.
  5. Ze względu na nowy przepis o ochronie danych osobowych informujemy, że wszelkie dokumenty będą wydawane tylko osobom zainteresowanym czyli rodzice nie mogą pobrać żadnych zaświadczeń za dorosłe dzieci, ani żadna inna osoba związana z zainteresowanym oraz wiele innych ograniczeń, które musimy respektować.
  6. W następny wtorek tj. 19 czerwca będzie kolejna msza święta o uzdrowienie i uwolnienie sprawowana przez o. Józefa Witko OFM, na którą możemy przynieść do poświęcenia: olej, świece, wodę i sól.
  7. Na wykonywane prace ofiarowano: bezim. 500 zł., 300 zł., 200 zł., 100 zł. i 50 zł. ”Bóg zapłać”.
  8. Prasa katolicka; kolejny numer tygodnika „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy” – prasę nabywamy w zakrystii.
  9. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusz małżeństwa składamy najlepsze życzenia i polecamy ich opiece Matki Bożej oraz wstawiennictwu ich Patronów.