31 marca 2013

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

31 marca 2013 r.

DZISIAJ:
1.  Niedziela Wielkanocna. Msze św. o godz. 6.00 (Rezurekcja) 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 (z liturgią chrzcielną) i 18.00.

W TYM TYGODNIU
1. w Poniedziałek w oktawie Wielkanocny   Msze św. jak w każdą niedzielę. Zbiórka ofiar do puszek na KUL.

2.  we Wtorek – pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę. Możliwy jest wyjazd na to spotkanie. Osoby chętne proszone są o kontakt z ks. Tomkiem.

W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA:

1.  spotkanie Wielkanocne Żywej Róży i Bractwa Św. Antoniego o godz. 15.00.

2.  Prosimy o przekazywanie skarbonek z ofiarami „jałmużny wielkopostnej”.

PODZIĘKOWANIA
Za pełnienie warty przy Grobie Bożym dziękujemy LSO i harcerzom. Za uświetnienia procesji rezurekcyjnej: Asyście, panu organiście Andrzejowi i Chórowi, lektorom i ministrantom, oraz wszystkim uczestniczącym w procesji. Podziękowania składam wszystkim, którzy przekazali ofiary na urządzenie w naszej świątyni kaplicy adoracji i Grobu Bożego, a więc Żywej Róży z Rakowa i Piotrkowa, firmie „Calla” i parafianom, którzy składali ofiary do puszek. Osobiście chcę gorąco podziękować moim najbliższym współpracownikom: Ks. Kazimierzowi (Wielki Piątek), Ks. Tomaszowi (Wielka Sobota), oraz naszym drogim seniorom: Ks. Stanisławowi i Ks. Ignacemu za wiele godzin posługi  w konfesjonale. Za dekorację Bożego Grobu i kaplicy adoracji pani plastyk Mirosławie Żołubak z Łodzi, panu kościelnemu, państwu Zimnym, panu Andrzejowi Kotali, katechetce pani Beacie Kucharzewskiej z uczniem z Ekonomika, oraz naszym lektorom Adrianowi i Michałowi. Pani Marii – za przedświąteczne porządki. w zakrystii i dekorację kwietną ołtarzy.