25 grudnia 2013

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I Święto Bożego Narodzenia 25 grudnia 2013 r.

1. DZISIAJ:

Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00 (nie ma mszy św. o godz. 7.00). W drugi dzień Świąt Msze św. według porządku niedzielnego.

2. SPRAWY GOSPODARCZE:

Z myślą o osobach bardziej wrażliwych na zimno zakupiliśmy promienniki ciepła, które pan konserwator pozwolił zamieścić na statywach. W związku z tym prosimy o uwagę przechodząc obok nich. Kościół jest ogrzewany, prosimy o zamykanie drzwi.

3. PODZIĘKOWANIA:

(A) za pomoc przy realizację szopki betlejemskiej panom: Przemysławowi Klusce i Krzysztofowi Nowotnemu oraz młodzieży: Adrianowi Pirkowi,  Adrianowi Rakoczemu, Klaudia Drozdowicz, Pawłowi Śmigielskiemu za dekorację choinek w kościele, pani Marii za troskę o obrusy na ołtarzach, a ks. Tomkowi za oświetlenie szopki i otoczenia figurki Matki Bożej na placu kościelnym.Wielu parafian odpowiedziało na naszą prośbę i przyniosło ozdoby na drzewka choinkowe – bombki.

Dziękujemy Bardzo !

(B) za ofiarowanie choinek do świątecznej dekoracji naszej świątyni: panu Robertowi Kalickiemu Właścicielowi agroturystyki „Gajówka Pilica” w Łęgu Ręczyńskim.

(C) Ks. Proboszcz: osobiście dziękuje najbliższym współpracownikom Księżom: Prałatowi Stanisławowi, Seniorowi Ignacemu, Tomaszowi i Kazimierzowi za wiele godzin posługi w konfesjonałach.

4. ROZKŁAD KOLĘDY:

W tym roku w kolędzie nie są w możliwości pomóc nam OO. Bernardyni, stąd też po Nowym Roku – zgodnie z tradycją odwiedzimy najpierw mieszkańców sektora pomiędzy ulicami: Słowackiego i Piastowską, Aleją 3 Maja a torami kolejowymi.

 

ROZKŁAD WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

W piątek, 27 grudnia – odwiedzimy mieszkańców Rakowa, a w sobotę, 28 grudnia – Meszcz. (godz.9.00)