9 lutego 2014

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela  Zwykła – 9 luty 2014 r.

1. DZISIAJ:

(A) Zachęcamy do czytania tygodnika katolickiego „Niedziela”, a w tygodniku „Ziemia Piotrkowska” – artykuł o spotkaniu w Rzymie biskupów łódzkich z Ojcem Św. Franciszkiem w ramach wizyty „ad limina apostolorum”.

(B) dzisiaj ofiary do puszek na pomoc zakonom kontemplacyjnym

 

2. W TYM TYGODNIU:

(A) we wtorek, 11 lutego – Światowy Dzień Chorych. Na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy wszystkich chorych i prosimy ich najbliższych o umożliwienie im uczestnictwa w tym dorocznym spotkaniu, połączonym z udzieleniem chorym osobistego błogosławieństwa Najśw. Sakramentem. O godz. 10.00 również takie nabożeństwo zostanie odprawione dla chorych w kaplicy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Rakowskiej 15.

O godz. 16.00 spotkanie z Ks. Tomaszem w kościele U PANIEN kandydatów do bierzmowania.

(B) w środę – nowenna do M.B. Nieustającej pomocy o godz. 18.00.

(C) w piątek – „WALENTYNKI”. Na mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich zakochanych. Za przyczyną św. Walentego będziemy modlić się za Was, prosząc o potrzebne łaski i szlachetność serc

 

3.  W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ: 

(A) III niedziela miesiąca lutego – taca gospodarcza. Za składane ofiary na potrzeby parafii dziękujemy.

(B) po mszach św. o godz. 7.00 i 10.00 spotkania Kółek Różańcowych z Ks. Prałatem.

(C) msza św. o godz. 8.30 w języku łacińskim. Zapraszamy!

4. KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA:

Program  wizyt duszpasterskich według zgłoszeń i ustaleń terminów w kancelarii.

 

Uwaga !

(A) Jeszcze w tym tygodniu – do końca wizyt kolędowych sprawy kancelaryjne będą załatwiane przed wieczorną mszą św. od godz. 17.30 do ostatniego petenta. W sobotę po mszy św. porannej od godziny 7.30 również do ostatniego petenta.

(B) Uwaga narzeczeni. Pierwsza edycja kursu przedmałżeńskiego rozpocznie się we wtorek, 25 lutego o godz. 18.30. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

(C) od 16 lutego msze św. o godz. 7.00 w dni powszednie będą sprawowane jako recytowane, bez udziału pana organisty. Szukamy możliwości uzyskania płynności finansowej parafii farnej w skali miesiąca – stąd niezbędne są pewne ograniczenia.