6 kwietnia 2014

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Wielkiego Postu – 6 kwietnia 2014 r.

 

 1. DZISIAJ:

(A) Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia w zakrystii: „Niedziela”. Do pobrania tygodnik „Ziemia Piotrkowska” z artykułem Ks. Marka Dziewieckiego „Chrześcijanin i kompromis”

(B) Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15. Zapraszamy!

(C) ofiary składane na tacę przeznaczamy na opłacenie faktury za gaz zużyty na zimowe ogrzewanie kościoła – ponad 7 000,-zł. Dziękujemy za zrozumienie i okazaną pomoc.

(E) dzisiaj i za tydzień ofiary do puszek na kwiaty i urządzenie Bożego Grobu. Na ten cel przekazały swoje ofiary członkinie Bractwa św. Antoniego i Żywej Róży – 300,- zł, oraz Kółko Różańcowe z Rakowa – 200,- zł. Dziękujemy.

2. W TYM TYGODNIU:

(A) w poniedziałek, wtorek i środę rekolekcyjne dla Gimnazjum nr 4 w kościele OO. Bernardynów.

(B) w środę – o godz. 18.00 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

(C) w piątek – Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 16.00, a dla dorosłych o godz. 17.15. Tego dnia pielgrzymka na Jasną Górę gimnazjalistów naszego miasta. 

3. ZA TYDZIEŃ – NIEDZIELA PALMOWA:

(A) Uroczyste  poświęcenie gałązek palmowych na sumie o godz. 11.30.

(B) Spotkanie młodych w „Marszu dla Jezusa”. Procesja z kościoła św. Faustyny na placu Niepodległości do Bazylice Katedralnej. Zachęcamy młodzież naszej parafii do udziału w tym spotkaniu. Zapisy na wspólny wyjazd w kancelarii lub u Ks. Tomasza do środy.

Uwaga !

Do biura parafialnego zapraszamy od poniedziałku do piątku od 16.00 do 17.30. W soboty od 9.30 od 11.00