26.12. 2016 roku – Drugi Dzień Bożego Narodzenia

26.12. 2016 roku –  Drugi Dzień Bożego Narodzenia 

Święto Świętego Szczepana

  1. Dzisiaj msze święte w porządku niedzielnym. W każdą niedzielę po mszy świętej o godzinie 7:00 śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP .
  2. Trwamy w oktawie Narodzenia Pańskiego. We wtorek w liturgii obchodzimy święto św. Jana Apostoła; w środę św. Młodzianków a w piątek Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  3. W sobotę ostatni dzień Roku Pańskiego 2016, na mszy świętej o godzinie 18:00 podziękujemy Panu Bogu za łaski otrzymane w mijającym 2016 roku.
  4. W przyszłą niedzielę 1 stycznia 2017 roku – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju. Z racji nocy sylwestrowej rano nie będzie mszy świętej o godzinie 7:00.
  5. Zaraz po świętach rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Jej rozkład zamieszczamy na bieżąco na naszej stronie internetowej
  6. Ofiary składane przy okazji kolędy będą przeznaczone na spłatę wymiany pieca c.o. w kościele oraz zainstalowania ekranu i rzutnika.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na wymianę pieca c.o. w kościele: bezim. 100 zł. oraz na rzutnik i ekran 100 zł. Została wykonana kotara do kruchty kościoła by utrzymać ciepło, koszt jej to 1200 zł. serdeczne „Bóg zapłać” panu Kacprzykowi za jej zamontowanie.
  8. Prasa katolicka: kolejny numer tygodnika „Niedziela” , „Idziemy”, i „Gość Niedzielny”, oraz inne pisma. Prasę nabywamy w zakrystii.
  9. Wszystkim , którzy mają w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusz małżeństwa składamy najlepsze życzenia i polecamy ich opiece Matki Bożej oraz wstawiennictwu ich Patronów.